• Неодамнешно
Linde мотокар дел електронски контролен 3903605869 контролер електрични камион 335 нови оригинални добавувач на резервни дел
zoom_in

Linde мотокар дел електронски контролен 3903605869 контролер електрични камион 335 нови оригинални добавувач

DEN 68400.00

Количина на стоки
check Тековен

беше основана во 2012 година, која се наоѓа во Xiamen град од Кина.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Број На Модел На:
3903606331
Бренд Име:
LARATH
Место на Потекло:
Европа
Дел No:
3903606331
Опис:
електронската контролна единица assy.
Се Применува Модел:
335
г.w.:
2 КГ

Најдобри понуди..