• Неодамнешно
Linde мотокар дел кабел loom 3243810312 324 322 електрични камион E12 E14 E15 E16 E18 нов добавувач на резервни делови
zoom_in

Linde мотокар дел кабел loom 3243810312 324 322 електрични камион E12 E14 E15 E16 E18 нов добавувач на резервни

DEN 5760.00

Количина на стоки
check Тековен


Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Нашите производи (услуга дел) се во целосна категорија со разумна цена и висок квалитет. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-7 дена откако вашата уплата е завршен. Нашата силна техничка поддршка тим ќе биде голема бизнис партнери. Ако не можете да најдете на дел треба, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или на Skype. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.

Бренд Име:
LARATH
Број На Модел На:
3243810312
Место на Потекло:
Европа
Дел No:
3243810312
Опис:
кабел loom
Се Применува Модел:
324 322
G. W. :
1 кг
време на испорака:
1 -3 дена

Најдобри понуди..