• Намалена цена
  • Неодамнешно
Новата, Дигитална камера LCD екран За Samsung Дигитална камера PL120 PL121 ST90 LCD екран
zoom_in

Новата, Дигитална камера LCD екран За Samsung Дигитална камера PL120 PL121 ST90 LCD екран

DEN 388.00 431.52

Количина на стоки
check Тековен

Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и модел број. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. Овие се следниве услови кои ние не ги опфаќаат : Течни штета Песок штета Физички оштетувања (како што се намалувањето на производот). За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Трговија на големо? Ако сте дигитални поправка центар во потрага по силен снабдувач или ако желба за купување на нашите производи во големи количини, можете да не контактирате директно. Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од нашите корисници.
Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел. Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери. Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа.

Екран На Допир:
No
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
LCD Комплет:
Yes
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
PL120 PL121 ST90
Бренд Име:
Луди RZX

Најдобри понуди..