• Неодамнешно
5PCS НОВИ Поправка Делови За Canon 28-90mm 28-90 F/4-5.6 III Леќа Отворот Flex Кабел
zoom_in

5PCS НОВИ Поправка Делови За Canon 28-90mm 28-90 F/4-5.6 III Леќа Отворот Flex Кабел

DEN 273.12

Количина на стоки
check Тековен

Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти." Зошто Да Го Одберете Нас? - Големо искуство - Брза Услуга - Обезбедување на Квалитет - Разумни Трошоци Гаранција Ние нудиме на нашите клиенти со 3 месеци гаранција за нашата поправка на услуги. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување.

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
28-90mm
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Бренд Име:
Луди RZX
Компатибилен Бренд:
за CANON

Најдобри понуди..