• Неодамнешно
1PCS/ НОВ Објектив Отворот Flex Кабел За TAMRON БОЛЕСТ 28-105 мм 28-105mm f/4-5.6 Поправка Дел (За Canon Конектор)
zoom_in

1PCS/ НОВ Објектив Отворот Flex Кабел За TAMRON БОЛЕСТ 28-105 мм 28-105mm f/4-5.6 Поправка Дел (За Canon Конектор)

DEN 227.52

Количина на стоки
check Тековен

Овие се следниве услови кои ние не ги опфаќаат : Течни штета Песок штета Физички оштетувања (како што се намалувањето на производот). За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти. Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери.

Компатибилен Бренд:
За TAMRON
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Број На Модел На:
AF 28-105 mm
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Луди RZX

Најдобри понуди..