• Намалена цена
  • Неодамнешно
1PCS/ НОВ Објектив Отворот Flex Кабел За СИГМА 28-105mm 28-105 mm / 28-135mm 28-135 mm Поправка Дел (За Canon Интерфејс)
zoom_in

1PCS/ НОВ Објектив Отворот Flex Кабел За СИГМА 28-105mm 28-105 mm / 28-135mm 28-135 mm Поправка Дел (За Canon

DEN 172.00 191.52

Количина на стоки
check Тековен

Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од нашите корисници. Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери. Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа.

Број На Модел На:
28-105mm
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Луди RZX
Компатибилен Бренд:
За СИГМА

Најдобри понуди..