• Намалена цена
  • Неодамнешно
НОВ на Камерата Поправка Делови за FUJIFILM JX280 JX255 JX260 JX335 JX370 JX375 JX305 JX540 LCD Екран
zoom_in

НОВ на Камерата Поправка Делови за FUJIFILM JX280 JX255 JX260 JX335 JX370 JX375 JX305 JX540 LCD Екран

DEN 367.00 408.00

Количина на стоки
check Тековен

За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Овие се следниве услови кои ние не ги опфаќаат : Течни штета Песок штета Физички оштетувања (како што се намалувањето на производот). Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери." Зошто Да Го Одберете Нас? - Големо искуство - Брза Услуга - Обезбедување на Квалитет - Разумни Трошоци Гаранција Ние нудиме на нашите клиенти со 3 месеци гаранција за нашата поправка на услуги. Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од нашите корисници.
Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел. Трговија на големо? Ако сте дигитални поправка центар во потрага по силен снабдувач или ако желба за купување на нашите производи во големи количини, можете да не контактирате директно. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување. Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. број и прашањето на нашата e-mail адреса . Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти.

Број На Модел На:
JX280 JX255 JX260 JX335 JX370 JX375 JX305 JX540
Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Екран На Допир:
No
Бренд Име:
Луди RZX
Компатибилен Бренд:
за FUJIFILM
LCD Комплет:
Yes

Најдобри понуди..