• Намалена цена
  • Неодамнешно
леќа брзини Поправка на Дел ЗА Canon A3200 A3300 Е на камера
zoom_in

леќа брзини Поправка на Дел ЗА Canon A3200 A3300 Е на камера

DEN 172.00 191.52

Количина на стоки
check Тековен

Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти. Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери. Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од нашите корисници." Зошто Да Го Одберете Нас? - Големо искуство - Брза Услуга - Обезбедување на Квалитет - Разумни Трошоци Гаранција Ние нудиме на нашите клиенти со 3 месеци гаранција за нашата поправка на услуги. Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. број и прашањето на нашата e-mail адреса . Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Овие се следниве услови кои ние не ги опфаќаат : Течни штета Песок штета Физички оштетувања (како што се намалувањето на производот). Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Трговија на големо? Ако сте дигитални поправка центар во потрага по силен снабдувач или ако желба за купување на нашите производи во големи количини, можете да не контактирате директно. Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и модел број. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување.

Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Компатибилен Бренд:
за canon
Бренд Име:
Луди RZX
Број На Модел На:
ЗА Canon A3200 A3300 опрема

Најдобри понуди..