• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нови Поправка Делови Леќа Анти-се Тресат Flex Кабел За nikon J1 10-30 10-30 MM 10-30ММ
zoom_in

Нови Поправка Делови Леќа Анти-се Тресат Flex Кабел За nikon J1 10-30 10-30 MM 10-30ММ

DEN 73.00 81.12

Количина на стоки
check Тековен


Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување. Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од нашите корисници. Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери. број и прашањето на нашата e-mail адреса . Трговија на големо? Ако сте дигитални поправка центар во потрага по силен снабдувач или ако желба за купување на нашите производи во големи количини, можете да не контактирате директно. Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и модел број.

Компатибилен Бренд:
За NIKON
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
J1 10-30 10-30 MM 10-30ММ
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Бренд Име:
Луди RZX

Најдобри понуди..