• Неодамнешно
LCD екран за ОЛИМП FE-3000 X-902,FE-4010,FE-4000,FE-330,FE-3010,FE-5020,FE-46,FE-47 X-845 X-935 X-920 камера
zoom_in

LCD екран за ОЛИМП FE-3000 X-902,FE-4010,FE-4000,FE-330,FE-3010,FE-5020,FE-46,FE-47 X-845 X-935 X-920 камера

DEN 336.48

Количина на стоки
check Тековен

Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување. број и прашањето на нашата e-mail адреса . Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Трговија на големо? Ако сте дигитални поправка центар во потрага по силен снабдувач или ако желба за купување на нашите производи во големи количини, можете да не контактирате директно. Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и модел број.

Број На Модел На:
FE-3000 X-902,FE-4010,FE-4000,FE-330,FE-3010,FE-5020,FE-46,FE-47 X-845
Екран На Допир:
No
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Компатибилен Бренд:
за олимп
LCD Комплет:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Луди RZX

Најдобри понуди..