• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нови оригинал, за SONY микро еден објектив SEL24 24-70 - z - 70 бајонет леќа интерфејс
zoom_in

Нови оригинал, за SONY микро еден објектив SEL24 24-70 - z - 70 бајонет леќа интерфејс

DEN 994.00 1104.00

Количина на стоки
check Тековен

Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и модел број.

Број На Модел На:
24-70
Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Компатибилен Бренд:
За sony
Бренд Име:
Луди RZX

Најдобри понуди..