• Неодамнешно
20PCS Нови FPC Дигитална Камера Поправка Делови за Canon 18-135 18-135MM Електрична Четка flex Кабел
zoom_in

20PCS Нови FPC Дигитална Камера Поправка Делови за Canon 18-135 18-135MM Електрична Четка flex Кабел

DEN 1280.16

Количина на стоки
check Тековен

Овие се следниве услови кои ние не ги опфаќаат : Течни штета Песок штета Физички оштетувања (како што се намалувањето на производот). Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери. Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. број и прашањето на нашата e-mail адреса . За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија.

Компатибилен Бренд:
за CANON
Број На Модел На:
18-135
Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Бренд Име:
Луди RZX

Најдобри понуди..