• Неодамнешно
1 Пар Далечински Контролер Џојстик Рокер Pitman за DJI Фантом 3S/3P/3А /Фантом 4/4PRO/4PRO+ /Инспирира Серија
zoom_in

1 Пар Далечински Контролер Џојстик Рокер Pitman за DJI Фантом 3S/3P/3А /Фантом 4/4PRO/4PRO+ /Инспирира Серија

DEN 304.32

Количина на стоки
check Тековен


Answer : ___________________________ Note : Бои ќе бидат испратени по случаен избор. Ако ви треба одредено боја, ве молиме обележете во вашата нарачка или јавете се во нашата служба.
1 Пар Далечински Контролер Joysticks за DJI Фантом 3 Стандард /Professional /Напредно, Фантомски 4/4 PRO/4 PRO+, ги Инспирира Серија

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
Далечинска Контрола
Бренд Име:
SUNNYLIFE
Број На Модел На:
TY-YG907
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
Број На Модел На:
TY-YG907

Најдобри понуди..