• Намалена цена
  • Неодамнешно
DZ-SCM1 Вшмукување Чаша Планината за Sony Акција Камера AS15/AS30/Gopro/xiaomi/SJCAM
zoom_in

DZ-SCM1 Вшмукување Чаша Планината за Sony Акција Камера AS15/AS30/Gopro/xiaomi/SJCAM

DEN 485.00 527.52

Количина на стоки
check Тековен


За производот
1. Планината Акција Камерата за да било изедначи површината : се Фати секој возбудливо возење, со вшмукување чаша планината. На специјалност планината може да се дефинира за да се таблата, ветробранското стакло или било која друга мазна, рамна површина
2. Пука директно или директно до : силна вшмукување чаша ви овозможува да се качи на камерата на рамни хоризонтални и вертикални површини. Три подвижни делови ќе ви овозможи да го фати буквално секој агол
Карактеристики
1. Погоден за монтажа на возилото табла, мазна & рамни површини, како што се маси, итн.
2. Не се погодни за монтажа на возилото надворешноста
3. Користат во согласност со националните и локалните закони и регулативи
4. Може да не бидете во можност да прикачите на одредени видови на материјали

Бренд Име:
хари добро
Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Број На Модел На:
DZ-SCM1

Најдобри понуди..