• Неодамнешно
Калено Стакло 9H 2.5 D LCD Екран Заштитник За Sony A7S Mark II II A7S
zoom_in

Калено Стакло 9H 2.5 D LCD Екран Заштитник За Sony A7S Mark II II A7S

DEN 153.12

Количина на стоки
check Тековен


Опис
Го заштитува вашиот LCD екран од прашина и нула
Висок степен на цврстина чаша со 9 H нула отпор индекс
Високо пренос до 95% задржува екран јасност
Ултра-тенок 0.3 mm (0.02") оптичко стакло
Статички лепило го прави за лесна апликација и отстранување без да остават леплива остатоци
Пакетот Вклучува :
1 x Стакло Екран Заштитник
1 x Влажни Избрише
1 x Сува Избрише
1 x Водич Налепница
1 x Прашина-апсорбер

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
a7S Mark II
Бренд Име:
FOTGA
Употреба:
Камерата

Најдобри понуди..