• Неодамнешно
DZ-SG2 Рака за Полнење за ЗА Gopro/Sony/SJCAM/xiaomi Gopro херој 5 2 SJCAM SJ4000 EKEN Акција
zoom_in

DZ-SG2 Рака за Полнење за ЗА Gopro/Sony/SJCAM/xiaomi Gopro херој 5 2 SJCAM SJ4000 EKEN Акција

DEN 383.04

Количина на стоки
check Тековен


За производот
1. 3-начин прилагодливи : Тилт, Тепсија, се Тркалаат
2. Препорачуваме да се користат со лепило планината, handlebar планината & другите кои ќе ви слободно да се прилагоди на агол
3. Може да се користи со фиксирање на додатоци со tripod завртка
4. Може да биде повеќе сигурно заострените со Филипс шрафцигер
5. Силно препорачувам да се мијат во свежа вода по подводна употреба и да се исуши внимателно. Остварувањето на истите се грижат по изложувањето на спрејови и струи
6. Безбедна, целосно прилагодливи дизајн за поголема стабилност при снимање
7. Лесно прилог да се тркалаат бар и вшмукување чаша планината додатоци
8. Ултра-лесен дизајн

Број На Модел На:
DZ-GS2
Тип:
Акција Камера Автомобил додатоци
Компатибилен Акција Камера Бренд:
SONY
Бренд Име:
хари добро
Компатибилен Акција Камера Бренд:
DZ-GS2

Најдобри понуди..