• Намалена цена
  • Неодамнешно
DZ-GS1 GoPro Планината да 1/4 Tripod Тема Adapte
zoom_in

DZ-GS1 GoPro Планината да 1/4 Tripod Тема Adapte

DEN 172.00 186.72

Количина на стоки
check Тековен


За производот
1. Оваа 1/4 " машки конец tripod адаптер им овозможува да се качи речиси секој достапни на пазарот камера со tripod интерфејс за Go Pro месеци.
2. Едноставно завртка тоа во вашата камера tripod приклучок и уживаат користење со голема разновидност на Go Pro планината.
Спецификација :
Тежина На Пакет
Еден Пакет Тежина 0.04 килограми / 0.09 lb
Количина по Картон 200
Картон Тежина 5.00 килограми / 11.02 lb
Картон Големина 40cm * 30cm * 30cm / 15.75 инчен * 11.81 инчен * 11.81 инчен

Број На Модел На:
DZ-GS1
Тип:
Акција Камера Автомобил додатоци
Компатибилен Акција Камера Бренд:
SONY
Бренд Име:
хари добро

Најдобри понуди..