• Намалена цена
  • Неодамнешно
DZ-AMK1 Рака за Полнење за S0ny Акција Камера HDR-AS100V / AS30V / AS20 /xiaomi/SJCAM/Gopro
zoom_in

DZ-AMK1 Рака за Полнење за S0ny Акција Камера HDR-AS100V / AS30V / AS20 /xiaomi/SJCAM/Gopro

DEN 260.00 282.72

Количина на стоки
check Тековен


За производот
1. 3-начин прилагодливи : Тилт, Тепсија, се Тркалаат
2. Препорачуваме да се користат со лепило планината, handlebar планината & другите кои ќе ви слободно да се прилагоди на агол
3. Може да се користи со фиксирање на додатоци со tripod завртка
4. Може да биде повеќе сигурно заострените со Филипс шрафцигер
5. Силно препорачувам да се мијат во свежа вода по подводна употреба и да се исуши внимателно.
6. Остварувањето на истите се грижат по изложувањето на спрејови и струи
7. Безбедна, целосно прилагодливи дизајн за поголема стабилност при снимање
8. Лесно прилог да се тркалаат бар и вшмукување чаша планината додатоци
9. Ултра-лесен дизајн

Бренд Име:
хари добро
Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Број На Модел На:
DZ-AMK1

Најдобри понуди..