• Намалена цена
  • Неодамнешно
Добро Чувство Светлина Стабилна Рамо Подлога за 15mm Род Поддршка Железнички Систем dslr фото Екипаж
zoom_in

Добро Чувство Светлина Стабилна Рамо Подлога за 15mm Род Поддршка Железнички Систем dslr фото Екипаж

DEN 693.00 815.52

Количина на стоки
check Тековен

Вовед Овој рамо подлога е дизајниран за poeple кои го задржува долго време снимање да им помогне на ослободување притисок. Својот дизајн се интегрираат со ергономија,што Го прави многу меки и удобни. Пакетот вклучува :
Рамо подлога x1

Бренд Име:
MEIBAI
Број На Модел На:
рамо подлога
Пакет:
No

Најдобри понуди..