• Намалена цена
  • Неодамнешно
Porbty NP-BY1 НП BY1 USB Двојна Полнач За Sony HDR-AS100v HDR-AZ1 AZ1VR AZ1VB AZ1VW Mini DV Видео Камерата
zoom_in

Porbty NP-BY1 НП BY1 USB Двојна Полнач За Sony HDR-AS100v HDR-AZ1 AZ1VR AZ1VB AZ1VW Mini DV Видео Камерата

DEN 406.00 527.52

Количина на стоки
check Тековен

NP-BY1 USB Двојна Полнач За Sony Функција : 1.Наполнете две батерии истовремено и независно. 2.Со LED индикатори да се покаже секој статус на батеријата. 3.Со микро USB кабел за лесно полнење. 4.Постојан струја контрола за да се спречи во текот-напон, над-полнење, кратки-коло заштита. 5.Мек старт функција за да се избегне штета од големи наплатат струја додека се полни. 6.Prefect за патување и за домашна употреба, Преносни и удобен за носење. Спецификација : Влез : DC 5 V /2 A Излез : наизменична СТРУЈА 8.4 V/800m A(x1) DC 8.4 V/600m A(x2) Материјал : ABS+PC Dimmension : 115x75x28mm Тежина : 88g(≈0.19 lb) Камерата Модели : HDR-AZ1 VR mini AZ1 V HDR-AS100 V Пакет се Вклучени : 1 x Двојна Полнач 1 x USB Кабел

Брзо полнење:
No
Тип:
USB
Пакет:
Yes
Бренд Име:
probty
Број На Модел На:
NP-BY1
Батеријата Број:
2
Интелигентни Полнење:
Yes
екран:
No
Употреба:
Камерата

Најдобри понуди..