• Намалена цена
  • Неодамнешно
Професионални 85cm Дијаметар Бела Камера фотографија Одразуваат Чадор Фотографија Чадор Рефлектор
zoom_in

Професионални 85cm Дијаметар Бела Камера фотографија Одразуваат Чадор Фотографија Чадор Рефлектор

DEN 638.00 671.52

Количина на стоки
check Тековен


Име : Рефлектор Чадор
Отворете Дијаметар : 85cm (Стан 33')
Должина : 57cm (App22.46')
Н. Ж : 0.24 KG (0.53 LB)
Материјал : Крпа+ Метал
Боја : Бела
Пакување Вклучуваат : Umberlla
Плаќање
1. Прифаќаме само PAYPAL за плаќање.
Превозот 1.Превозот известување ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат. 2.Вашата цел ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена откако ќе добиеме вашата уплата. 3.Ние не бродот на викенд или државни празници.
4.Ако ви треба брзо се изразат, треба да плаќаат екстра postcharge и контактирајте со нас пред да ја купите.
Контактирајте Со Нас
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис. Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Ние сме ракување со голем волумен пораки секој ден. Ве молиме дозволете ни да се одговори на вашата е-пошта во 24hrs. (Понеделник Сабота).

Пакет:
Yes
Бренд Име:
EIRMAI
Број На Модел На:
LAU1228

Најдобри понуди..