• Намалена цена
  • Неодамнешно
DZ-BPM1 Ранец Планината за S0ny Акција Камера FDR-X1000V / HDR-AS200V / HDR-AS20 / HDR-AZ1VRa
zoom_in

DZ-BPM1 Ранец Планината за S0ny Акција Камера FDR-X1000V / HDR-AS200V / HDR-AS20 / HDR-AZ1VRa

DEN 463.00 503.04

Количина на стоки
check Тековен


За производот
1. Флексибилна употреба и прилагодување на агол со навалување или пан
2. Можете да поврзете USB кабел за податоци и полнење на батеријата, без полетување Акција CAM
3. Едноставно прилог и одред
4. Погоден за велосипед, пешачење, mountaineering, риболов, патување, и др.
5. Прикачите вашата Акција Cam за вашиот ранец рамо, рака да се пука на точка на гледање на вашиот авантура удобно и inconspicuously.
Големина
- Планината : 52.8 x 13 x 58.4 mm
- Рака Комплет : 55 69 x x 52mm)
- Стабилизатор Подлога : 70 x 7 x 130mm
- Појас : 25 x 300мм
Материјал
- Планината : PC
- Рака Комплет : ПА, КОМПЈУТЕР, PC+ABS, SUS, СТП
- Стабилизатор Подлога : Најлон
- Појас : Полиестер

Бренд Име:
хари добро
Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Број На Модел На:
DZ-BPM1

Најдобри понуди..