• Намалена цена
  • Неодамнешно
DZ-SG5 буквален за мрежа Планината за GoPro HERO4 /3+ /3 /2 /1
zoom_in

DZ-SG5 буквален за мрежа Планината за GoPro HERO4 /3+ /3 /2 /1

DEN 551.00 599.04

Количина на стоки
check Тековен


За производот
1. Флексибилни лепило планината се состои од четири мека клапи, кој обезбедува сигурна врска, дури и на криви површини
2. Може да се ротира вертикално до 90-степени на саканата позиција, што ќе ви овозможи да се пука во нагорна агол
3. Добро прилагодени за активностите на или во близина на океанот, реки, или на други органи на вода, како на пример, сурфање, змејот сурфање, или kayaking
4. Може да се закачите на лебдат (не се вклучени) на буквален за мрежа планината за да се задржи Акција CAM живот & спречи загуба, ако тоа detaches од планината буквален за мрежа
5. Тилт тока ви овозможува да ја прилагодите камерата агол
6. Мек, флексибилен материјал кој обезбедува сигурна врска, дури и на криви површини
7. Безбеден вашиот Акција Камери на спортови на вода опрема, како што се чантата и кајаци со оваа голема и силна површината бонд.
8. Со безбедна градба и функцијата за навалување на столбот што ви овозможува да ја прилагодите камерата агол, овој додаток го подобрува вашата способност да снимате видеа на спортови на вода.

Бренд Име:
хари добро
Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Број На Модел На:
DZ-SG5
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro

Најдобри понуди..