• Неодамнешно
10-Pack 9H HD Калено Стакло LCD Екран Заштитник За Panasonic GX850
zoom_in

10-Pack 9H HD Калено Стакло LCD Екран Заштитник За Panasonic GX850

DEN 1823.52

Количина на стоки
check Тековен


Замена/Размена : Ако не сте задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена по добивање на објектот и ве молиме вратете го објектот во првобитната состојба .(Ова е за САД, КАНАДА, АВСТРАЛИЈА, европската унија, Азиските Земји. НЕ оставајте ја неутрални или негативни повратни информации, без каква било комуникација со нас.
Опис
Го заштитува вашиот LCD екран од прашина и нула
Висок степен на цврстина чаша со 9 H нула отпор индекс
Високо пренос до 95% задржува екран јасност
Ултра-тенок 0.Ние ќе ви даде целосна наплата или замена на вашата набавка. Ако сакате пост со ЕМС или UPS или други, ве молиме контактирајте со нас. За други земји, тоа може да потрае повеќе време да пристигне). Со цел да се избегне било обичај надомест за вас, ние ќе го означи објектот како подарок и пишување ниска вредност за објектот во декларацијата картичка. па ние брод на ден, и може да бидат сигурни дека вашиот предмет ќе бидат испратени во рок од 24 часа по целосната уплата. Цената е повисока од стандардните поштарина, околу $10 или повисоко. Ве молиме проверете пакетот кога тоа доаѓа за вас, откако ќе се пријавите на пакет, ние ќе преземе никаква одговорност за мис количество на предмети. Ако производи е скршен пред пристигнување до вас, сите што треба да направите е да фотографирате, да ни покаже нашата скршени производ. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку Порака и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. и 5 бодови НСД.
За Повратни информации : Вашето Задоволство е наша основна цел и на вашите повратни информации е многу важна за нас. На предмети кои се купени со бесплатен превозот, ние ќе одземе на нашите превозот на трошоците од вашиот наплата износ. Ако имате било какво барање за тоа, ве молиме контактирајте со нас. Кога ќе го примите објект и задоволни со производот, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек.

Пакет:
Yes
Бренд Име:
FOTGA
Број На Модел На:
GX850*10
Употреба:
Камерата
Стакло:
9H

Најдобри понуди..