• Намалена цена
  • Неодамнешно
3.5 mm Двојна Десна Аглеста 90 степени Стерео Аудио Машки да Машки Аудио Водат Пролет Форма Кабел 1m/3ft
zoom_in

3.5 mm Двојна Десна Аглеста 90 степени Стерео Аудио Машки да Машки Аудио Водат Пролет Форма Кабел 1m/3ft

DEN 132.00 143.52

Количина на стоки
check Тековен


3.5 mm Двојна Десна Аглеста 90 степени Стерео Аудио Машки да Машки Аудио Водат Пролет Форма Кабел
Lejgth : 100cm по Водат
Двете конектор се 3,5 мм Аглеста Стерео Аудио Кабел Води.
Двата кабли функција 2 (машки) 3,5 mm приклучок
Кабелот е Пролет форма водат кабел.

Должина на кабел:
1m
боја:
Црна
Бренд Име:
CY
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
3.5 mm кабел
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди..