• Намалена цена
  • Неодамнешно
1pcs Двојна ТФ Микро SD Картичка за да Мини PCI-E Изразат со половина Заградата Читач за Мемориска Картичка Адаптер
zoom_in

1pcs Двојна ТФ Микро SD Картичка за да Мини PCI-E Изразат со половина Заградата Читач за Мемориска Картичка

DEN 963.00 1046.40

Количина на стоки
check Тековен


Dual ТФ Микро SD Картичка за да Мини PCI-E Изразат со половина Заградата читач за Мемориска Картичка адаптер
Спецификација
• Мини PCI Express USB 2.0 тип - половина големина
• 2 слотови за микро SD картички
• За micro SD/SDHC/SDXC мемориски картички
• Напон : 1.8 V
• Не бутабилен
• Поддржува USB Уред Класа Дефиниција за Масовно Складирање и Рефус-Транспорт V1.0
• Секој мемориска картичка ќе биде призната како отстранлив диск
Систем барање
• Еден бесплатен мини PCI Express слот
• Windows XP/Vista/7, Mac OS
ПОДДРШКА MAX : 32 G ТФ-КАРТИЧКА ЗА СЕКОЈ СЛОТ

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
CY
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
SA-146
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди..