• Неодамнешно
Висок квалитет на SCSI 14P 14Pin CN слот 180 степен стекнување картичка Терминал Блок Збег Одбор Адаптер DIN Rail Монтажа 5pcs
zoom_in

Висок квалитет на SCSI 14P 14Pin CN слот 180 степен стекнување картичка Терминал Блок Збег Одбор Адаптер DIN

DEN 3388.80

Количина на стоки
check Тековен


******************************************************
Повеќе детали : Висок квалитет SCSI14 P 14 Pin CN слот 180 степен стекнување картичка Терминал Блок Збег Одбор Адаптер
************************************************
Слика :
Answer : ___________________________ Note : не, вклучувајќи din железнички

Должина на кабел:
0.2 m
Бренд Име:
DEBROGLIE
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
SCSI14P збег

Најдобри понуди..