• Неодамнешно
Топла Продажба USB printer паралелни порт 36pin машки конверзија кабел Црна
zoom_in

Топла Продажба USB printer паралелни порт 36pin машки конверзија кабел Црна

DEN 439.68

Количина на стоки
check Тековен


USB 36-pin печатач паралелна врска конверзија кабел USB конекција терминал и Amphenol(Centronics)36-пински машки терминал на конекција конверзија кабел. Можете да го прошират 36-pin паралелни порт на КОМПЈУТЕР без да паралелни порт. Дали noy отпад претходната печатач. USB 36-pin печатач паралелна врска конверзија кабел
USB конекција терминал и Amphenol(Centronics)36-пински машки терминал на конекција конверзија кабел.
Можете да го прошират 36-pin паралелни порт на КОМПЈУТЕР без да паралелни порт.
Дали noy отпад претходната печатач.
36pin Печатач паралелна врска конверзија USB кабел
боја : црна
пакет содржи : 1 x USB на 36-pin печатач паралелна врска конверзија кабел
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3cm.

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
RII
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
GTFS

Најдобри понуди..