• Неодамнешно
10pcs 2.1x5.5mm Женски DC Моќност Штекер Џек Конектор Адаптер 5.5*2.1 mm Женски Plug HY1446
zoom_in

10pcs 2.1x5.5mm Женски DC Моќност Штекер Џек Конектор Адаптер 5.5*2.1 mm Женски Plug HY1446

DEN 143.52

Количина на стоки
check Тековен


10pcs/многу 2.1 mm x 5.5 мм Женски DC Моќност Штекер Џек Конектор Адаптер 5.5*2.1 mm Женски Приклучок
Power Plug, има една моќ конектор крајот DC женските на друга крајот терминал за камерата поврзани.
DC Моќност Приклучок со пластични изградба и вирус олеснување.
Тип На : Женски.
Дијаметар : 2.1 mm x 5.5 мм.
Вкупна Должина : 4.4 cm / 1.7" (L*W*H).
Пакет :
10x DC 5.5*2.1 mm Женската Моќ Конектор.

Должина на кабел:
5.5x2.1mm
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
WAHHING
Пакет:
No
Број На Модел На:
HY1446

Најдобри понуди..