• Неодамнешно
50pcs/многу Чист бакар жица CAT6 Рамен UTP Ethernet Мрежен Кабел 10m 33ft RJ45 Печ LAN кабел црна/бела боја
zoom_in

50pcs/многу Чист бакар жица CAT6 Рамен UTP Ethernet Мрежен Кабел 10m 33ft RJ45 Печ LAN кабел црна/бела боја

DEN 7152.00

Количина на стоки
check Тековен

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет. Cat6 кабли се користат за поврзување на мрежа, пренос на податоци и телефонски линии пред се. поврзете КОМПЈУТЕР за да DSL име на Производ : МАЧКА 6 кабел. Кабелот тип : UTP. Приклучок : 8 P8 C RJ45 злато конектор. Преносот го оценувате : 500 MHZ во 10 GBase-T ethernet. тоа е се помине fluke тест тоа е чиста coppe

боја:
Бела, Црна
Должина:
10m
Број На Модел На:
CA6 FALT КАБЕЛ
оклопна:
No
Бренд Име:
LNYUELEC
кабелот тип:
cat6
Пакет:
Yes

Најдобри понуди..