• Неодамнешно
SCSI SCA 80 PIN ДО 68 50 PIN SCSI Адаптер SCA 80 PIN за ДА го SCSI 68 IDE 50
zoom_in

SCSI SCA 80 PIN ДО 68 50 PIN SCSI Адаптер SCA 80 PIN за ДА го SCSI 68 IDE 50

DEN 500.64

Количина на стоки
check Тековен


******************************************************
Повеќе детали : SCSI SCA 80 PIN ДО 68 50 PIN SCSI Адаптер SCA 80 PIN за ДА го SCSI 68 IDE 50
************************************************
Слика :

Должина на кабел:
1pcs, 2 парчиња, 5pcs, 10pcs
Бренд Име:
DEBROGLIE
Тип:
SCSI Кабли
Број На Модел На:
scsi адаптер

Најдобри понуди..