• Неодамнешно
5PCS/многу Пластовидно Двојна USB 2.0 Тип Женски на матичната Плоча 9 Pin Насловот Кабел со Завртка Панел Дупки 50cm
zoom_in

5PCS/многу Пластовидно Двојна USB 2.0 Тип Женски на матичната Плоча 9 Pin Насловот Кабел со Завртка Панел Дупки

DEN 474.24

Количина на стоки
check Тековен


50cm Двојна USB 2.0 Тип Женски на матичната Плоча 9 Pin Насловот Кабел со Завртка Панел Дупки
Пластовидно Двојна USB 2.0 Тип Женски
На PCI Заграда не е вклучена
Овој USB 2.0 Тип Женски на матичната Плоча Насловот Адаптер карактеристики на 9-пински USB насловот конекција.
како и редовна 2 USB Порти НА (женски) порта, што ќе ви овозможи да го поврзете внатрешна USB уреди директно на матичната плоча насловот конекција.

Должина на кабел:
50cm
боја:
Црна
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име:
CY
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
U2-256-0.5 M
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди..