• Неодамнешно
Приклучните Одбор w/Излез USB Хаб За Lenovo ThinkPad 10 Лаптоп,FRU 00HW296
zoom_in

Приклучните Одбор w/Излез USB Хаб За Lenovo ThinkPad 10 Лаптоп,FRU 00HW296

DEN 1872.00

Количина на стоки
check Тековен

Опис име на Производ : Приклучните Одбор w/Излез USB Хаб Дел Број # : 00 HW296 Состојба : Акции&КОРИСТИ Гаранција : 60-дена Модел се Користи во : Think Pad 10 ( ве Молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc Приклучните Одбор w/Излез USB Хаб Забелешка : ве Молиме проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.
Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Превозот И Ракувањето Со
1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму.
2.Товарни е евтин ,ние можеме да брод од Сингапур Пост. DHL, ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail .
Nont : превозот од Сингапур Пост многу бавно . ако ви треба превозот брзо Ние, исто така, може да обезбеди Изрази,како што се Fedex,DHL,EMS,обично 3-7days за повеќето земјата.Ако ви треба Брз превозот,контактирајте со нас.
3.Ние обично ја пратите пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail или Сингапур Пост. ние ќе го испратите на следење на број по испрати,повеќето земја ќе пристигне парцела во 12-35 работни дена.
Повратни информации
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.
Негативна или неутрална повратни информации не може да ги реши проблемите. Верувам дека комуникацијата е најдобар начин да го реши проблемот.

Должина на кабел:
Приклучните Одбор
Бренд Име:
KHY
Тип:
USB Кабли
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
thinkpad 10
Пакет:
No

Најдобри понуди..