• Намалена цена
  • Неодамнешно
5PCS IEC 320 C13 до C14 Машки да се Женски Продолжување Вертикална Право & Лева Аглеста Адаптер за LCD LED Планината ТВ
zoom_in

5PCS IEC 320 C13 до C14 Машки да се Женски Продолжување Вертикална Право & Лева Аглеста Адаптер за LCD LED

DEN 1272.00 1382.40

Количина на стоки
check Тековен


IEC 320 C13 до C14 Машки да се Женски Продолжување Вертикална десна Аглеста Адаптер за LCD LED Планината ТВ
Машки да се Женски Продолжување Адаптер
90 степени аглеста тип
Одговара за LCD LED Планината ТВ

Должина на кабел:
Адаптер
Бренд Име:
CY
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
ФОТОНАПОНСКИ-121

Најдобри понуди..