• Намалена цена
  • Неодамнешно
НОВ Лаптоп Кабел За ЛЕНОВО B480 B490 LB48 B4320 P/N 50.4TF01.001 Замена Поправка на Лаптоп LCD LVDS КАБЕЛ
zoom_in

НОВ Лаптоп Кабел За ЛЕНОВО B480 B490 LB48 B4320 P/N 50.4TF01.001 Замена Поправка на Лаптоп LCD LVDS КАБЕЛ

DEN 301.00 418.56

Количина на стоки
check Тековен


Објектот Спецификација : Лаптоп, ЛЦД Кабел Замена ЗА ЛЕНОВО B480 B490 LB48 B4320 1.
Ако објектот е дефектен, или испратен погрешен ќе може да ја врати стварта во рок од 14 дена за замена или целосно враќање на средствата. Тоа ќе бидат високо ценети ако го стори тоа.Верзија : LCD Кабел
2.Ако по 70 дена (Бразил/Чиле/Аргентина до 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши заедно со reshipping за слободни или целосно враќање на средствата. Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи време на испорака за вас. Бесплатни Продавачот за Испорака Метод не е trackable, бидејќи на следење на број ќе се зголеми вашиот превозот цена , додека Другите превозот начин е trackable. Pls контактирајте со нас, прво со било какви прашања,ние сме среќни да бидете во вашата услуга во секое време : )
Нашата цел е вашиот 100% задоволство! PLS НЕ ни остави лош повратни информации, или да се отвори случај пред да контактирате со нас.Тип : Замена
Пакетот вклучува : 1 X Кабел
Топло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)
Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,
но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !
1.Нема Спор ве Молиме : ве Молам не се отвори спор во рок од 60 дена , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи и среќни се справи. Купувачи се одговорни за враќање превозот цена и било какви такси. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Сите пораки ќе бидат одговорени побрзо во рок од 24 часа,не грижете се!
Нашите работно време :
9 : 00 часот наутро-22 : 00 часот од недела до петок (Кинески Време)
(Се исклучи работат во сабота и празници)
Ние го прифатат плаќање од страна на ЗАЧУВАМ само
.ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и
Било какви прашања или проблеми само се чувствуваат слободни да контакт.

Должина на кабел:
како фото шоу
Пакет:
Yes
Тип:
IDE Кабли
Бренд Име:
RLGVQDX
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
50.4TF01.001
боја:
Како слика покажува
Тип:
Замена
Гаранција:
180 дена
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Име на производ:
LCD/LED-Кабел
Состојба:
Нов & Нормален Работен
QC:
тестирани еден по еден
Лаптоп Име:
за lenovo
Модел:
B480 B490 LB48 B4320

Најдобри понуди..