• Намалена цена
  • Неодамнешно
Бесплатен Превозот 250cm.2.5 m Пролет стигнале жица , Микро USB машки да се жени за пренос на Податоци кабел , microUSB порт Продолжување линија
zoom_in

Бесплатен Превозот 250cm.2.5 m Пролет стигнале жица , Микро USB машки да се жени за пренос на Податоци кабел

DEN 215.00 239.04

Количина на стоки
check Тековен


Микро usb кабел за универзална интерфејс пролет
Се користи со стандарден USB интерфејс, уредот за полнење и пренос на податоци

Должина на кабел:
3m
боја:
Бела, Црна
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име:
CY
Број На Модел На:
C352
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Најдобри понуди..