• Намалена цена
  • Неодамнешно
2 ПАРЧИЊА/многу ПРЕГЛЕДИ PDU Кабелот за Напојување Доведе IEC 320 C20 да ССА Австралија Женски Продолжување Адаптер
zoom_in

2 ПАРЧИЊА/многу ПРЕГЛЕДИ PDU Кабелот за Напојување Доведе IEC 320 C20 да ССА Австралија Женски Продолжување

DEN 742.00 806.40

Количина на стоки
check Тековен


ПРОЗОРЦИ PDU Кабелот за Напојување Доведе IEC 320 C20 да ССА Австралија Женски Продолжување Адаптер
IEC 320 C20 3 Pin Машки да ССА Австралија 3pin женски
Се користи за да ПРОЗОРЦИ PDU да се прилагодат на Европскиот стандард моќ доведе

Должина на кабел:
Адаптер
Бренд Име:
CY
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
ФОТОНАПОНСКИ-123
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди..