• Намалена цена
  • Неодамнешно
10 pcies/многу кор Branca EPS де 8 pinos ATX 12 V ПРОЦЕСОР P4 Cabo де Extensao 20 см
zoom_in

10 pcies/многу кор Branca EPS де 8 pinos ATX 12 V ПРОЦЕСОР P4 Cabo де Extensao 20 см

DEN 456.00 480.00

Количина на стоки
check Тековен

branco EPS ПРОЦЕСОР P4 8-пински masculino e feminino conectores де alimentação 8-пински конвертор sua fonte де alimentação ATX 12 V conector став usar com um 8-пински 12 V conector. tem um 8-пински ATX 12 V conector fêmea, e um EPS 12 V 8-пински conector macho. comprimento : 20 см

Должина на кабел:
0.2 m
Бренд Име:
CY
Тип:
Моќ Кабел
Број На Модел На:
кабел
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Најдобри понуди..