• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нови пристигнување ITOP USB 3.1 Тип C USB-C Повеќе 4 Портен Хаб За КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Таблет Macbook
zoom_in

Нови пристигнување ITOP USB 3.1 Тип C USB-C Повеќе 4 Портен Хаб За КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Таблет Macbook

DEN 648.00 719.52

Количина на стоки
check Тековен


USB 3.1 Тип C USB-C Повеќе 4 Портен Хаб Адаптер
За КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Таблет Macbook Поддршка на Windows 8 Mac OS
1. LED индикатор за напојување статус
2. Повеќе USB 3.1 интерфејс поддршка plug and play. топла трампа, лесен за употреба и носат.
3. Поддршка во текот тековната и unstant тековната заштита.
4. Поддршка USB 3.1/3.0 супер брзина (5 Gbps) пренос, надолу компатибилен USB2.0
5. Возачот слободни, поддршка на windows XP, windows 7, 8 и Mac OS,Linux.
6. независна снабдување обезбедува напојување за да се поврзете на уреди.
7. Напојување не е вклучен.
8. Тип C connector е нов дизајн за USB 3.1 и за Macbook & Лаптоп

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
CY
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
S088
Производи Статус:
Акции
Тип:
USB Кабли

Најдобри понуди..