• Намалена цена
  • Неодамнешно
NOSYA електрична гитара линија 3m 6m 10m електронски пијано линија ефект линија кабел музички инструменти бесплатен превозот
zoom_in

NOSYA електрична гитара линија 3m 6m 10m електронски пијано линија ефект линија кабел музички инструменти бесплатен

DEN 302.00 432.00

Количина на стоки
check Тековен

Информации за производот Име на производ : Музички инструмент поврзување линија Челичното јадро материјал : гол бакарна жица Број на јадра : 2 core + двојно shield 24 AWG Јакна Материјал : ПВЦ (90 PD) максимален дијаметар на жица : 6.0 (mm) главна цел : музички инструмент врска Сертификација на производи : ROHS Боја : сина, црна, црвена, жолта и зелена Големина : 3 M, 6 M, 10 M

Должина:
3m, 6m, 10m
Пакет:
Yes
Тип:
Коаксијален Кабли
Конектор A:
Коаксијален
оклопна:
Плетенка
Пол:
Машко-Женски
Конектор Б:
Speakon
Пакување:
Polybag
Пакет:
Пакет 1
Функција:
Никој
Примена:
Мултимедијални
Бренд Име:
nosya

Најдобри понуди..