• Намалена цена
  • Неодамнешно
НОВИ KTS CR2032 3V bios-от CMOS плоча батеријата за IBM
zoom_in

НОВИ KTS CR2032 3V bios-от CMOS плоча батеријата за IBM

DEN 547.00 575.52

Количина на стоки
check Тековен


Бренд Нови
90 Дена Гаранција
Производот биле тестирани пред поштенски и Во добра состојба.
Превозот
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми што можат да го имаат.
Задоволството на клиентите е важно за нас.
Повратни информации
1 Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем на ваше задоволство.
2 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвезди , ви благодариме за вашата помош

Должина на кабел:
100mm
Бренд Име:
WZSM
Пакет:
Yes
Тип:
Моќ Кабел
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди..