• Неодамнешно
Тип C Мини HDMI 1.4 Машки да Мини HDMI 1.4 HDMI1.4 Женски C Тип Продолжување Кабел 10cm за Лаптоп КОМПЈУТЕР HDTV
zoom_in

Тип C Мини HDMI 1.4 Машки да Мини HDMI 1.4 HDMI1.4 Женски C Тип Продолжување Кабел 10cm за Лаптоп КОМПЈУТЕР

DEN 360.00

Количина на стоки
check Тековен


C Тип Мини HDMI 1.4 Машки да Мини HDMI 1.4 Женски C Тип Продолжување Кабел
Должина : 10cm
Се работи за Лаптоп КОМПЈУТЕР HDTV
Мини HDMI со Голема Брзина машки Да мини HDMI женски адаптер им овозможува на вашиот мини HDMI кабел продолжи да било DC/DV со мини HDMI порт за конекцијата.
Ги конвертирате вашите мини HDMI кабел за продолжување.
Злато позлатен конектори, вирус олеснување и фолија оклопна
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме проверете ги вашите HDMI порт тип пред да ја купите оваа точка.

Должина на кабел:
10cm
Бренд Име:
CY
Број На Модел На:
HD-210
Тип:
Продолжување На Кабел
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Најдобри понуди..