• Неодамнешно
Топла Машки m/m Адаптер Кабел 30cm 12 за ТВ Компјутер
zoom_in

Топла Машки m/m Адаптер Кабел 30cm 12 за ТВ Компјутер

DEN 409.44

Количина на стоки
check Тековен


Стандард 19 pin HDMI машки да HDMI машки, злато позлатен приклучок контакти.
Должина : 30cm / 12"";Материјали : Најлон, Метал, Пластика
Боја : Сина, Црна
Тежина : 43g
Пакет Содржи : 1 x HDMI Адаптер Кабел

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
RII
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
GTFS
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Тежина:
43g
Материјал:
Најлон, Метал, Пластика
Должина:
30cm / 12
Име на производ:
адаптер кабел

Најдобри понуди..