• Неодамнешно
Жешка Нов USB 2.0 да SATA, IDE S-ATA/2.5/3.5 Адаптер Кабел (Адаптер Кабел)
zoom_in

Жешка Нов USB 2.0 да SATA, IDE S-ATA/2.5/3.5 Адаптер Кабел (Адаптер Кабел)

DEN 653.76

Количина на стоки
check Тековен

Поддршка АТА/ATAI LBA 48bit решавање на владата.
Поддршка SATA се шири спектар на предавателот
Plug & Play, Под Windows 2000 / ME / XP / Vista/Win 7, нема возач потребни
Пакет содржи : 1 x USB 2.0 да SATA, IDE S-ATA/2.5/3.5 Адаптер Кабел
2 поставува Завртки/Ореви
Брзо да пристапите SATA / IDE 3.5"" (40-pin) / IDE 2.5"" (44-pin) уредот со USB портот
Поддршка на хард диск, CR-ROM-от, DVD-ROM, CD-RW, DVD-RW.
Поддршка 52x CD-ROM-от
Во согласност со SATA 1.0 на Електрични Спецификации.
Во согласност со USB2.0 Електрични Спецификации
Answer : ___________________________ Note : осветленост и differnent прикажува може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е ±1-3 см.
Брзо да пристапите SATA / IDE 3.5" (40-pin) / IDE 2.5" (44-pin) уредот со USB портот
Поддршка на хард диск, CR-ROM-от, DVD-ROM, CD-RW, DVD-RW.
Поддршка 52x CD-ROM-от
Во согласност со SATA 1.0 на Електрични Спецификации.
Во согласност со USB2.0 Електрични Спецификации

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
RII
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
GTFS
Пакет:
Yes

Најдобри понуди..