• Намалена цена
  • Неодамнешно
Златен триаголник аудио кабел една точка вториот 3.5 двојна рка 2rca аудио компјутерските звучници кабел jsj т-38
zoom_in

Златен триаголник аудио кабел една точка вториот 3.5 двојна рка 2rca аудио компјутерските звучници кабел jsj

DEN 517.00 517.44

Количина на стоки
check Тековен

детали за производот

Должина:
1.5m, 2m, 3m, 8m, 10m, 1m
Конектор Б:
РКА,ПОМОШЕН,Џек
Примена:
Говорник,Телевизор,Компјутер,Засилувач,DVD Плеер,Микрофон,Мултимедијални,ТВ КУТИЈА,MP3 / MP4 Плеер
Пакување:
Polybag
Тип:
ПОМОШЕН Кабли
Бренд Име:
JSJ
Надворешниот Дијаметар:
1
Пакет:
Yes
Конектор A:
ПОМОШЕН,РКА,Џек
Пакет:
Пакет 1
Пол:
Машко-Машки
оклопна:
Плетенка
Број На Модел На:
JSJ
Функција:
Никој
Материјал:
Чист Бакар
Должина:
1.5 m, 1 m, 2 m, 5 m, 3 м, 8 м, 10 м, 15 м, 20 m, 30 m
Жица категорија:
аудио кабел
Тип:
ПОМОШЕН Кабли, Аудио Линија

Најдобри понуди..