• Неодамнешно
Топла 1.8 M 6FT Micro HDMI Машки да DVI 24+1 Машки Кабел Кабелот За hd телевизор Full HD ТВ
zoom_in

Топла 1.8 M 6FT Micro HDMI Машки да DVI 24+1 Машки Кабел Кабелот За hd телевизор Full HD ТВ

DEN 723.36

Количина на стоки
check Тековен


Гледате видео,да стримувате медиа, и да гледате документи преку вашиот ТЕЛЕВИЗОР.
Еден мора да има додаток за оние кои би сакале да гледате видеа и делото на големиот екран.
Кабелот добива видео сигнал преку HDMI стандарден излез.
Злато позлатен иглички и основи конекции.
Тип : Micro HDMI кон DVI 24+1 кабел.
100% сосема нов и висок квалитет
Должина : 6 FT/1.8 м.
Боја : Црна
Забелешка : Вашиот ТЕЛЕВИЗОР или монитор мора да има DVI за овој кабел за да бидат компатибилни.
Пакетот вклучува :
1 x Микро HDMI кон DVI Кабел

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
RII
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
GTFS
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Најдобри понуди..