• Неодамнешно
НОВИ ACLU2 DC02001MC00 EDP КАБЕЛ ЗА LENOVO IDEAPAD G50 G50-30 G50-45 G50-70 LCD LVDS КАБЕЛ
zoom_in

НОВИ ACLU2 DC02001MC00 EDP КАБЕЛ ЗА LENOVO IDEAPAD G50 G50-30 G50-45 G50-70 LCD LVDS КАБЕЛ

DEN 283.20

Количина на стоки
check Тековен

Се ОБРНЕ ВНИМАНИЕ : кога ќе ги купите на LCD Кабел ,ве молиме проверете дел број ,некои времиња кога ние брод на кабел ,последните 3 број на лебл ќе бидат малку различни ,но не не грижете се ,тоа е исто !!!
Опис На Производот
1 . НОВИ ACLU2 DC02001 MC00 EDP КАБЕЛ ЗА LENOVO IDEAPAD G50 G50-30 G50-45 G50-70 LCD LVDS КАБЕЛ
2.Тестирани, Кои Работат
Превозот
Ние брод на светот со Кина пост воздух mail За слободни, ако ви треба било други express,ве молиме контактирајте со нас.
Се враќа :
1. Целосно враќање на средствата ќе бидат обезбедени за секој неисправни,оштетени,погрешно предмети во рок од 30 дена.Ако сте го купиле погрешна објект,замена се единствена опција.
2. Политика на враќање е размени само,во сите случаи,Купувачот плаќа за превозот надомест на свој трошок да се вратат на производи за замена или враќање на средствата.Продавачот се плати за resending такса.
Гаранција &Одржување :
1.Ние нудиме 3 месеци гаранција за овие производи што се продаваат,и сите наши производи се inpected пред ние брод. Ако производот што сте го добиле е dfective во било кој начин,pls контакт со нас преку нашиот e-mail во рамките на гарантниот период.
2.Ако добиете било каков проблем,pls контактирајте со нас.ние ќе го замени истиот предмет тип за вас.Ние не прифаќаме никакви врати производот без e-mail комуникација.
3.Нашата гаранција не ги покрива против неисправни изработка само,однесувањето на misusing и свесна штета ќе не одговара за гаранција за ништовно
Повратни информации
Ако не сте задоволни со нашата купите контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации или ниска ѕвезда позитивни feeback. Ние ќе се обидеме да ви помогне или да го реши секој проблем.Ви благодарам многу

Должина на кабел:
0.2 m
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
G50-70
Бренд Име:
QUETTERLEE
Производи Статус:
Акции
Тип:
lcd кабел

Најдобри понуди..