• Намалена цена
  • Неодамнешно
Бакар 3rca 3rc set-top box приемник за аудио и видео кабел av линија lotus линија jsj т-68
zoom_in

Бакар 3rca 3rc set-top box приемник за аудио и видео кабел av линија lotus линија jsj т-68

DEN 422.00 422.40

Количина на стоки
check Тековен

детали за производот

Должина:
1.5m, 2m, 3m, 5m, 8m, 10m, 1m
Конектор Б:
РКА,ПОМОШЕН
Примена:
Говорник,DVD Плеер,Мултимедијални,Телевизија,Монитор,MP3 / MP4 Плеер,Компјутер,Засилувач
Пол:
Машко-Машки
Пакување:
Polybag
Конектор A:
РКА,ПОМОШЕН
Надворешниот Дијаметар:
1
Бренд Име:
JSJ
Пакет:
Yes
оклопна:
Плетенка
Тип:
AV Кабли
Број На Модел На:
JSJ
Пакет:
Пакет 1
Функција:
Никој
Материјал:
Чист Бакар
Должина:
1.5 m, 1 m, 2 m, 3 m, 5 m, 8 м, 10 м,
Жица категорија:
аудио кабел
Тип:
ПОМОШЕН Кабли, Аудио Линија

Најдобри понуди..