• Неодамнешно
Топла 15-Pin HD15 VGA/SVGA М-М Мини Родова Промени
zoom_in

Топла 15-Pin HD15 VGA/SVGA М-М Мини Родова Промени

DEN 113.28

Количина на стоки
check Тековен


15 Pin Машки да Машки следи родова промени.
Се конвертира Женски 15 pin за Машки 15 pin.
Да ги собере сите VGA/SVGA порта или кабел со HD15 женски конекција.
Погоден за да се придружите на постоечки кабли отколку купување на подолг кабел.
Компактен дизајн со висок квалитет.

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
RII
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
GTFS
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Најдобри понуди..