• Неодамнешно
Топла 30 Парчиња Метал Заштитените 8P8C RJ45 Приклучок за Мрежа Конектори Ракав
zoom_in

Топла 30 Парчиња Метал Заштитените 8P8C RJ45 Приклучок за Мрежа Конектори Ракав

DEN 812.64

Количина на стоки
check Тековен


Име на производ : RJ45 Заштитените Plug w Чизми Покритие;Тип : 8 P8 C RJ45
Џек Големина : 22 x 11.5 x 8m/ 0.9" x 0.4" x 0.3"(L*W*H);Покрие Големина : 2.7 x 1.5 х 1,5 см/1.1" x 0.6" X 0.6"(L*W*H)
Поклопец Дупка Внатрешен Дијаметар : 6mm/0.24";Материјал : Пластични, Метални
Боја : Виолетова&Сребрена Тон;Тежина : 117g
Пакет Содржина : 30 x RJ45 Заштитените Plug w Чизми Капак 8 позиција и 8 контакти главата, 8 P8 C RJ45 главата, штит модуларен приклучок, виолетова Меки Пластични Ракавици Капак.
Го замени скршен приклучок за вашите мрежни уреди.
Погоден за стандардот круг и рамно мрежен кабел.
Џек Големина : 22 x 11.5 x 8m/ 0.9" x 0.4" x 0.3"(L*W*H);Покрие Големина : 2.7 x 1.5 х 1,5 см/1.1" x 0.6" X 0.6""(L*W*H)
Поклопец Дупка Внатрешен Дијаметар : 6mm/0.24"";Материјал : Пластични, Метални
Боја : Виолетова&Сребрена Тон;Тежина : 117g
Пакет Содржина : 30 x RJ45 Заштитените Plug w Чизми Маска

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
RII
Тип:
Ethernet Кабли
Број На Модел На:
GTFS

Најдобри понуди..